Štítky

neděle 1. července 2012

Barča

Když jsme měly třídní sraz (čítající 5 holčin), nabídla jsem Barče, že jí vyfotím těhotenské bříško. Byla jsem moc ráda, když moji nabídku přijala. Těhulku jsem ještě nefotila, tak to pro mě byla výzva. V hlavě se mi rojilo mnoho nápadů a hodně inspirace jsem čerpala od šikovných fotografek z mimibazaru :) Tak už zbývalo jen domluvit místo a čas. S místem to bylo jednodušší, jelikož jsem Barču nechtěla tahat nikam daleko, tak jsme využily zahradu u školky. Domluvit termín bylo těžší, protože do toho pokaždé něco přišlo. Nakonec se to povedlo zrealizovat v pátek 18. května 2012.

Musím Barču pochválit za skvělou spolupráci :) Ke každému z mých nápadů přistupovala otevřeně a snad se to odrazilo i na fotkách. Nehledě na to, že jí to strašně slušelo. Jinak se omlouvám, že mi to trvalo takovou dobu :(

P.S. Touto cestou chci Barušce ještě jednou moc pogratulovat k narození krásné holčičky Agátky (16. června 2012). Třeba se mi dostane i té příležitosti, že budu moci Agátku vyfotit i jinak než v bříšku :)


Žádné komentáře:

Okomentovat