Štítky

pondělí 22. dubna 2013

Květinové slavnosti v Holandsku

Je to už docela dávno, kdy jsem se rozhodla, že pojedu na výlet. A ne jen tak po Čechách, ale pěkně za hranice. Tenkrát mi přišla nabídka slevy na mail, ale bohužel to bylo na poslední chvíli a nestihla jsem to. Ovšem "strejda Google" mi našel další zájezdy a já si mohla vybrat. Nakonec jsem (po skvělých zkušenostech z cest do Liberce a Plzně) zvolila Student agency. Byli velice ochotní - zamluvili mi místo, i když se to nedělá a chvíli drželi i sedačku vedle mě, než se naplnil autobus :) 

Ač jsem se snažila nikoho sehnat, nikdo bohužel nemohl - tak jsem se v období od 19. - 21. 4. vydala na cestu do Holandska. Bohužel se na tom asi podepsala velká zima, že cca třetina ještě nebyla rozkvetlá. Ale i tak jsem si to užila (nepočítám samozřejmě cestu - mít cca 50 cm na nohy není žádná sranda). Bylo to tam opravdu nádherné - park teda mají krásně připraven a samozřejmě to láká mnoho turistů (což se poznalo kolem oběda). 

Určitě bych se do Holandska ještě jednou ráda podívala - ale určitě to nebude hned příští rok :) To mám naplánováno navštívit Benátky ;-) Každopádně budu ráda, pokud se Vám budou mé fotky líbit - ještě jich zítra pár přidám (krapet se mi přehřívá notebook).

Žádné komentáře:

Okomentovat